Для голосування необхідно авторизуватись

Без назви. Одні емоції…

Легше від страху мовчати
і за течією плисти,
чим на весь світ кричати,
піднімаючи стяг догори.
Ми були тоді, як каліки,
не знали, що живем у пітьмі,
закуті в кайдани доки,
позбавились від сліпоти.
Ми впевнено слід в слід ступали,
ми чітко йшли до мети,
ми гори тоді руйнували
та повертали річки.
І вода камінь точила,
і щастя було від біди,
руйнуючи стереотипи –
об’єднувались світи!
Що сталося зараз із вами,
чому очі вже більш не горять?
Навіщо свій стяг обміняли
на дешевий квиток у театр…

2

Автор публікації

Офлайн 1 рік

frolya2007

75
Коментарі: 6Публікації: 32Реєстрація: 31-08-2020

Вибір видавця (Квітень 2021)

Достижение получено 16.05.2021

Титул: Вибір видавця (Квітень 2021)