ВОНА
Хоч у фаворі — серце в мінорі…
Смутку вуаль, чиста печаль…
Станом зваблива,та норовлива…
Дика, як кішка, іноді (трішки!)…
Сплячий вулкан, щастя вулкан…
Або рабиня, або богиня…
Ким же їй бути?…Хоче почути…
Їй підкажи..,Допоможи…
Бабинець Ю.Ю.

Думок на тему “ВОНА”
Така дуже споскулива інтимна лірика вийшла. А жінка й повинна бути різною – в цьому її привабливість для чоловіка, буди неперебачуванную. не до кінця прочинаною книгою, яку весь час хочеться читати ще і ще.)