Для голосування необхідно авторизуватись

Ми?

Ми?

І знову рана, знов болить…
Щасливою ж була́ та мить!
Не знаю, чи надіти крила?
Літала я – та загубила
Ти їх безжалісно підтяв…
І розум правильно сказав:
“Не треба, йо́го не тримай –
лиш обіцяв тобі він рай!“
І ось – довірилась йому…
Болить – душа ж бо на кону…

Бабинець Ю.Ю.

6

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Юрій Бабинець

581

Хтось злий на мене все забрав
(хіба життя ще взя́ти?)...
Нато́мість Бог у дар послав
уміння римувати!

От і пишу я все підряд,
у око що упа́де -
і жарт, і лірика у ряд...
Читайте - це про ме́не!

Коментарі: 92Публікації: 172Реєстрація: 18-06-2021

Золоте перо

Достижение получено 20.09.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 22.08.2021

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 17.07.2021

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Ми?”