Ми?
І знову рана, знов болить…
Щасливою ж була́ та мить!
Не знаю, чи надіти крила?
Літала я – та загубила
Ти їх безжалісно підтяв…
І розум правильно сказав:
“Не треба, йо́го не тримай –
лиш обіцяв тобі він рай!“
І ось – довірилась йому…
Болить – душа ж бо на кону…
Бабинець Ю.Ю.

Думок на тему “Ми?”
Влучно та тонко підмічено… Душевний біль найміцніший, інколи за щастя доводиться платити розчаруванням, за довіру – сльозами….