Якби не ти,то щастя б не пізнала,
Сьогодні народилася я знов.
Нікого та ніколи не кохала,
А тепер відчула ,я,любов.
Моє серце швидко б’ється в грудях,
Я пізнала лиш твоє тепло.
Неважливо те,що скажуть люди,
Розтлпив ти кригу…не зима.
Для голосування необхідно авторизуватись
okЯкби не ти,то щастя б не пізнала,
Сьогодні народилася я знов.
Нікого та ніколи не кохала,
А тепер відчула ,я,любов.
Моє серце швидко б’ється в грудях,
Я пізнала лиш твоє тепло.
Неважливо те,що скажуть люди,
Розтлпив ти кригу…не зима.
Думок на тему “Якби не ти”
Поетично, щиро, сповідально. Вражений