Ти моє життя…
Ти мій спокій,моя тиша
Ти відображення моєї душі
Що розтікається по моїх венах.
Моє кохання вічне,
Я борюся з собою щоночі…
Бо кожгаикраплина енергії в тобі…
В мені
Живуть почуття недосконалості.
Ти моє натхнення…Моя кара…
Моє благословення
3 коментарі “Як жити без тебе”
Сповідь кохання.Гарно!
Ви перенесли мене у простір кохання. Неймовірно
Поетично, щиро. Треба виправити. Цитата з вірша: “Бо кожгаикраплина енергії в тобі”…