Край – загонутий в зиму,
Солнце – не більш ніж ліхтар.
Я в полон крижаний порину,
Загорнувшись у теплий шарф.
Крига з неба летить і сльозами стікає на чобіт.
Під світом ліхтарів сніг дзвенить,
І над містом розлився спокій…
Людмила Ветлянчук
Для голосування необхідно авторизуватись
okКрай – загонутий в зиму,
Солнце – не більш ніж ліхтар.
Я в полон крижаний порину,
Загорнувшись у теплий шарф.
Крига з неба летить і сльозами стікає на чобіт.
Під світом ліхтарів сніг дзвенить,
І над містом розлився спокій…
Людмила Ветлянчук
Думок на тему “Зимова Казка”
гарно