Осінній сірий дощ вже надокучив,
Іде, іде, кінця йому нема.
Мене ж бо й досі давній спогад мучить
І я сиджу, задумавшись сама.
Чому так сталось, що ми вже не разом,
Хто винен, що дороги розійшлись?
Невже це доля, за її наказом?
А може ще зустрінемось колись?
1999 р.


Думок на тему “Інтимне”
Поетично, щиро, сповідально. Є глибина життя. Вражений.