Ми з осінню прощаємось сьогодні,
Тож знаємо, повернеться пізніше,
Ось люди… покидають…вже назовсім,
У кожного свій час, ти розумієш.
Так хочеться згадати все минуле,
Що душу зігрівало, до хвилини,
А доля невгамовна… лиш гартує,
Як витримати, Боже, дай нам сили!

2 коментарі “Дай сили, Боже!”
Дуже гарно і так реально…
Життя – непроста штука, але Господь дасть сил, аби пережити усі випробування. Тримаймося.
Дякую за прекрасну поезію, Ліза
Дякую Наталія!Сьогодні поминальна субота, багато друзів пішло назавжди.