Не видно похмурих деньків,
За сяйвом квіток пахучих,
Садок мій, Едем на землі,
Мороз став лишень рішучим.
Сьогодні зібрала в букет,
Відраду, барвисту осінь,
Мабуть, хризантеми творець,
Не зміг би таїти гордість.
Погода спізнала чимраз,
Нові незвичайні зміни,
Тож листя злітало нараз,
А квіти…весніти вміли.

2 коментарі “Хризантеми”
Як чудово!!! На душі стало так приємно-приємно
Дякую Наталія і мені приємно.