Хіба ж можна судити людей,
Які дітей якомога далі везуть,
Від тривожного звуку сирен,
Та снарядів, що смертю лютують.
Мені легше сприйняти війну,
Коли не дивлюсь в перелякані очі,
Дітей, що лишилися сну,
За них молимося вдень і щоночі.
21 сторіччя, Боже, хіба це не сон,
З якого середньовіччя нелюдь прийшов?
Зупини Господи, зла вогонь,
Угамуй! Пролилась же невинна кров!

2 коментарі “Угамуй!!!”
Так непросто….
Тримаймося
Ми сильні!Треба витримати!