Затаю сльози глибоко в собі,
Нехай ніколи їх ніхто не бачить.
Тужливо хтось заграє на трубі,
Десь кривдника ображений пробачить.
Ніколи не заплачу я на людях,
Хоч біль нестерпний, я сміюсь.
І туга кішкою шкребеться в грудях,
Та я її вже більше не боюсь.
Не плакатиму, зовсім ні,
Нікому я цього не покажу.
Сховаю сльози глибоко на дні,
Про них нікому я не рокажу.
Думок на тему “«Затаю сльози»”
життя постійно змінюється. ніколи не розчаровуйтеся.