Прокинулась. Жива. Й Слава Богу!
Повітря свіже, промінь б’є в обличчя.
Це все не ти, це є життя узбічне.
І гарно, що воно не потойбічне.
Життя цікаве та не є огидним.
Чудове, гарне, навіть своєрідне.
Бурхливе наче море сиве.
У кожного своє… Красиве.
І кожний вибір робить свій.
Малює коло з власних мрій, подій.
Зернятком в полі, листячком в траві
Стає щасливим на своїй землі.
Чомусь думки про рідний, милий дім…
Про долю тих, хто вірить в перемогу.
Про тих, хто надає нам допомогу.
……………………………………………
Про Крим, Одесу, Харків і Дніпро.
Про те добро, що знищить вмить все зло.
Про співи пташок вранці за вікном…
Та мирний час, що буде загалом…
(22.08.2022)