Повернувся Данилко зі школи,
Свій наплічник не кинув в куток,
А це значить, що день в нього добрий
І мабуть був успішним урок.
Тож цікавляться рідні у хлопця
Чи отримав високий він бал?
“Не зробив я домашню роботу
І у мене ніхто не спитав!”

Думок на тему “Добрий день”
Веселий віршик!