Для голосування необхідно авторизуватись

Добрий день

Повернувся Данилко зі школи,
Свій наплічник не кинув в куток,
А це значить, що день в нього добрий
І мабуть був успішним урок.

Тож цікавляться рідні у хлопця
Чи отримав високий він бал?
“Не зробив я домашню роботу
І у мене ніхто не спитав!”

3

Автор публікації

Офлайн 2 роки

analgun

1 084
Коментарі: 364Публікації: 222Реєстрація: 07-04-2020

Автор місяця (Квітень 2021)

Достижение получено 16.05.2021

Титул: Автор місяця (Квітень 2021)

За публікацію “Де волошки…”

22 вподобань користувачів у квітні

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.08.2020

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 09.05.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Добрий день”