Праворуч – лід,
Ліворуч – лід,
На хмарі – сонечко стокриле.
О, скільки за тобою вслід
Пустив думок я світом, мила!
А ті верталися назад,
А думи й тіні не спіймали,
І проростає в небо сад
Моєї тихої печалі.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Праворуч – лід,
Ліворуч – лід,
На хмарі – сонечко стокриле.
О, скільки за тобою вслід
Пустив думок я світом, мила!
А ті верталися назад,
А думи й тіні не спіймали,
І проростає в небо сад
Моєї тихої печалі.