Вибігали думи на толоку,
І дивились хмари з висоти,
І було до осені пів-кроку,
Тільки не хотілося іти.
Десь отут, у посивілім літі,
Де тече медами сонця схід,
Я не встиг на повну оддзвеніти,
І не зміг промовчати, де слід.
Для голосування необхідно авторизуватись
okВибігали думи на толоку,
І дивились хмари з висоти,
І було до осені пів-кроку,
Тільки не хотілося іти.
Десь отут, у посивілім літі,
Де тече медами сонця схід,
Я не встиг на повну оддзвеніти,
І не зміг промовчати, де слід.
Думок на тему “Вибігали думи на толоку…”
За старим правописом – півкроку. За новим – пів кроку. Пів-кроку не годиться.