. . . . . . .МОВ АНГЕЛ ДОБРИЙ ТИ, МІЙ СИНУ… . . . . . .
. .І ким ти був у цьому світі, рідний сину?
. .До тебе люди йшли – дорослі і малі,
. .Мов ангел дорий, ти оберігав людину,
. .Дивилася на тебе, і душа раділа –
. .Навколо світло, добре, затишно було,
. .Любов свою я передать тобі зуміла,
. .Щаслива в ГОСПОДІ, й тобі все перейшло.
. .Твоє життя наповнене ГОСПОДНІМ словом,
. .Про ближнього турботою у добрий час,
. .Молитва, проповідь, духовні ще розмови –
. .Твоя любов не промине ніколи нас…
. .Мій любий сину і кровинко, мій РОМАНЕ,
. .Лунала солов”їна мова з уст твоїх,
. .Освіту вищу мав і втілював всі плани,
. .Навчав школяриків улюблених своїх.
. .А донька рідна – Всесвіт, радість невимовна,
. .Всім серцем ти вродливу дівчинку любив,
. .Весела, життєрадісна і невгамовна –
. .Я бачу, сину, в ній тебе – так БОГ зробив.
. .То ким ти був у цьому світі, добрий сину?
. .Людиною чи добрим ангелом землі,
. .Дитям ГОСПОДНІМ, й всіх вважав ти за родину?
. .Тебе любили і дорослі, і малі.
. .Я ПАМ”ЯТАЮ… та пишаюся тобою
. .І бережу по-материнськи кожну мить,
. .Так вірю, вірю, синку, стрінешся зі мною…
. .А серденько згорьоване – болить, болить…
. . ТАМАРА РОМАНЮК,
. . 4, 19 січня 2023 року.