Ти приніс мені букетик
Не троянд і не ромашок,
Не волошок і не маків,
А суничок червоненьких.
Не волошок і не маків,
А суничок червоненьких.
І запахли так вони
Оті ягідки маленькі,
У дитинство понесли
У дитинство понесли
Мене спомини ті щемні,
Коли ми ходили в ліс
По суниці й по малину.
Але час невпинно плине,
Вже далеко дні оті.
То ж букет ягід отих
Висушу на сонці літнім,
Приготую чай із них,
Його питимемо взимку.
Приготую чай із них,
Його питимемо взимку.
В хаті посеред зими
Літечком запахне знову.
І продовжимо розмову
Про деньки чудові ми.
2023 р.

