Яблуками пахне. серпень на порозі,
А моє кохання в далекій дорозі.
А, може кохання за мене забуло,
Може його в мене і зовсім не було?
Ні, було кохання, солодкі цілунки,
Завмирало серце від п”янкого трунку.
Яблука достигли.В серце стука осінь.
А моє кохання десь блукає й досі.
1991 р.

