Ой, красиве ж село Ромашкове
Село Ромашкове
Квітувало влітку ромашками.
Нині воно напів зруйноване,
Всюди мінами нашпиговане.
Але вірять його всі мешканці
Вте, що мир настане врешті вже.
Й буде знову село Ромашкове
Як раніше цвісти ромашками.
2024 р.

