Для голосування необхідно авторизуватись

Нічого особистого: просто осінь

                        « – Де ми?

                           – До дідька деталі! Хто ми?»

                                  (Сага «Плавання Лейфа Еріксона до Вінланду»)

Час – це плямистий щур

З очима кольору ночі,

Що ласує маримухами,

Які назбирав божевільний

В лісі сутінок спогадів,

У хащах осиротілих просторів,

Де блукає сліпою вдовою осінь –

Оця, в картатій сукні минулого,

Оця, пастушка тихих мелодій

І розмов біля вогнища – марних.

Трохи диму між поглядами,

Трохи живої поезії (ще),

Трохи холодного вітру – між листя:

Скрипка лісового паяца

Тихіша їжакового тремтячого серця,

Що теж співає про сон падолисту:

Майструйте із барв драбину

До загуслого синього неба,

Що просякло трунком свободи –

Таки вітряної і холодної,

Таки завислої в між часами,

У ніч, коли відкриваються двері

І на столі розсипана сіль.

До останніх яскравих квітів,

Які забули зів’янути

Йди нечутними кроками,

Наче не бруківка то,

А печера черепа.

Назбирайте оберемки

Кленового гостролистого золота –

Для подорожніх.

P.S. Написано в ніч на Самайн (Савунь), яку я таки пережив, бо, певно, не порушив жоден із своїх гейсів…

1

Автор публікації

Офлайн 5 днів

bratlibo

1 390
Коментарі: 54Публікації: 1064Реєстрація: 11-04-2020

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.01.2024

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 31.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій