Ось і перший день листопада,
На травичці легкий морозець.
Хто і радий цьому, хтось не радий
Та осінній порі не кінець.
Іще сонечко нам усміхнеться,
Подарує останнє тепло,
Ностальгією тихо озветься,
Пригадається все що було:
І приємні хвилини й не дуже,
Радість світла та сум водночас.
Та найгірше в житті – це байдужість,
Хай не буде її у серцях.
2015 р.

