Березневий перший день
Привітався снігом,
Не співа струмок пісень –
Притиснула крига.
І підсніжник пелюстки
Хова від морозу,
Вітер зимний дме такий –
Вітер зимний дме такий –
На очах аж сльози.
Що це взялася зима
Господарювати
У цю пору, як весна
Проситься до хати?
Хай потішиться іще
День чи два, а далі
Веснонька таки прийде
У віночку гарнім.
Сукня довга-довга вся
Барвінком розшита,
Жовтії, немов сонця
Первоцвіти-квіти
Розсипатиме вона
З рукавів широких
Диво-квіти, щоб земля
Вдихнула глибоко.
І прокинулась від сну
Та зазеленіла.
Все уже чека весну:
І берізка біла,
І синичка на гіллі
Та ніжна травичка.
Та й горобчики малі
Весноньку вже кличуть.
Усім хочеться тепла,
Сонечка цілунків,
Щоб хмеліла голова
Від п”янкого трунку.
2018 р.

