Темна ніч.Все спить
навколо.Та в цьому
сні життя чути.
* * *
Цвітуть троянди
(не описати!) біля
пустої хати.
***
…і чорним вусом
тягнуться вгору дими.
Підморозило…
** *
Пора до хати-
соловей не пускає.
Співає для мене.
* * *
Притулились
докупки яблука.
Чують вже зиму…
* * *
Мабуть, для живих
найдорожча стежина –
стежка пам,яті.
* * *
За сина батько
пішов на війну:” Я вже
нажився, а син…”
* * *
Виросли маки
на вуличній дорозі.
Кому їх топтати?
