Нехай небесна бірюза Щасливий шлях Вам осія, Дарує мир Вам і добробут, І миті радості у побут. Хай щастя дім не покида, Й завжди живе в нім доброта. Хай діти Вас завжди шанують, У свято це Вас зацілують. Здоров’я, віри в майбуття – Бажає вся ваша рідня! ©Анна Силка, 20.10.2017
Daily Archives: 12.10.2018
Сонце заховалося за гору, В небі темнім блиснула зоря, Вийшов місяць, стукають у дзвони- Вечір тихий все до нас склика. 12.10.17, ©Anna Sylka
Літо вже не за горами. Залишилося кілька діб. Малюй і створюй нові барви, Живи й кохай у сяйві днів. ©Анна Силка, 27.05.2016
А у саду моєму – тиша! Ледь чутно вітер шелестить. Ховає промінь сонця небо,- Усе готове вже спочить. ©Anna Sylka, 12.06.2016
Вечоріє…прохолода ..небо.. Ще один минає день, Куди втіка ніхто не знає, Що залишить по собі, коли піде? Можливо, горе, а може й надію.. Що буде в душах у людських горіть. Ніхто не знає, знає тільки небо, Що десь далеко блакитним маревом горить. ©Анна Силка, 16.12.2015
Сонце сховалось за гору – Ще один день догора. Я забуваю про втому – Спокій мене окриля. Сонце втікає за обрій, Промінь лишивши вгорі, Він для нас світлий художник – Створює нам нові дні. ©Анна Силка,19.12.2017
Прощай, синьоокий пухнастик, Прощай, моя сніжна краса. Тепер тебе поруч не буде – Летиш ти уже в небеса. Там райдуг яскравії барви Покличуть тебе, ти не бійсь, Розстелять зеленії трави Серед пологих узвишь. Тепер, в тому краї казковім, Для тебе завжди буде день, І серед небесних просторів Літатимеш ти день-у-день. […]
Ми, ніби всі, йдемо по колу І робим з часом помилки, Звертаєм все на нашу долю Та все шукаєм самоти. ©Анна Силка, 07.02.2017
(Переклад вірша Ф.Г. Лорки) 6 струн… Гітара, Сумуєш ти про мрії, Й ридання душ вже втрачених Все ллються крізь вуста. І, як тарантул, згублену Зірку долі десь ніччю пряде. І нижком собі, прислухаючись- Страждання у чорній хвилі несе. ©Анна Силка, 10.04.2013
Темна ніч.Все спить навколо.Та в цьому сні життя чути. * * * Цвітуть троянди (не описати!) біля пустої хати. *** …і чорним вусом тягнуться вгору дими. Підморозило… ** * Пора до хати- соловей не пускає. Співає для мене. * * * Притулились докупки яблука. Чують вже зиму… * * * […]