***
Так хочу розправити крила
Й дихнути різдвяно дивами
І все, що згубила безсило,
Зібрати душею й словами!
Повірити щиро у казку,
Хай навіть безсніжно-туманну,
І дотиком Божої ласки
Впустити надію різдвяну!
Зігрітись в обіймах дитини,
Змахнувши сльозу у долоні,
І в тиші Різдвяної днини
Душевне відчути осоння…
Всміхнутися вдячно до неба,
Замруживши радісно очі –
І не відпустити від себе
Цю казку Різдвяної ночі!
4.01.2018
