Нічого зайвого, нічник, свіча, долоні
І долітає музика із потаємних стін.
Зайшов й надовго залишився у полоні,
Спостерігаєш, як стікає парафін.
Тіло шовкове, пахне шоколадом.
Повільні рухи затамовують буття.
Усі думки й проблеми зорепадом
Кудись летять з буденного життя.
Повний релакс, свобода, воля, мрія.
І вдих, і видих ти вже робиш через раз.
Дізнайся чого варта ейфорія!
Без зайвих слів й таких же зайвих фраз!
Ольга Тимошенко
5 коментарів “Релакс”
Чарівно🤩🤗
Бо Чарівник – майстер своєї справи!
З Вами не можна не погодитися. Настільки чарівно, що зачарованому полоненому у вірші перехопило дихання (…і вдих, і видих ти вже робиш через раз….)
Люблю цей стан, коли перехоплює духання…
А тут бачу фото:-)