Ясніє промінь у моєму серці, Зникає сум і розпач у моїй душі, Стаю на захист вірно своїй неньці Така ж рясна вона щороку на весні. Така невинна, чиста і прозора Щораз квітуча й вічно молода. І землі не засіяні з полова, І іншої такої більш нема. Вона одна – куди ведуть усі дороги Вона одна – де сили збракне ворогам Най подолають всі земні пороги Та царювать на Україні їм не дам. Вона своєю волею багата, А незалежністю чомусь іще крихка, Своєю незбагненністю крилата, Глибоко мисляча і мудрістю проста...
6 коментарів “Ясніє промінь у моєму серці…”
Надзвичайно
Ви – справжня патріотка, ,Ліліє!
Дуже патріотично!
Відверто правдиво про ТУ, якої -годі десь шукати.
Гарно)
Прекрасний вірш.
Так, навесні Україна особливо чудова та незрівнянна!