Є в тім багато нашої вини,
Що рідні береги недоля рве,
Але, на жаль, в молитвах просим ми
Змінить обставини життя – а не себе!
Є В ТІМ БАГАТО НАШОЇ ВИНИ!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Є в тім багато нашої вини,
Що рідні береги недоля рве,
Але, на жаль, в молитвах просим ми
Змінить обставини життя – а не себе!