В кадилі ніжно куриться живиця,
Заклякла десь за брамою біда…
І сяє всім ікона Всецариця,
Із неї Божа Матір вигляда!
Іде молебень, всі стоять юрбою,
Акафіст возвеличують співці,
Невидимо рукою золотою
Пречиста тебе гладить по щоці!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
В кадилі ніжно куриться живиця,
Заклякла десь за брамою біда…
І сяє всім ікона Всецариця,
Із неї Божа Матір вигляда!
Іде молебень, всі стоять юрбою,
Акафіст возвеличують співці,
Невидимо рукою золотою
Пречиста тебе гладить по щоці!