Колискову заспіваю:
Люлі, люлі, баю, баю…
Засинай моє, дитятко.
Спить у кішки кошенятко,
Сплять на підвіконні квіти,
Сплять дорослі і сплять діти.
Тільки, ніч світом блукає,
Сни усім нам посилає.
В нéбі зíрки розсипає,
В хованки з зіркáми грає.
Хай насниться вишиванка,
Святковá Коза – Маланка,
Або райдуга веснЯна,
Або матінка кохана.
Літній дощик – добрий, теплий,
Хай прийдé в вісні до тебе.
І червона полуниця
Солоденька, хай насниться.
Колискову я співаю:
Люлі, люлі, баю, баю…
Ангел хай охороняє,
Міцний сон, твій, захищає!


2 коментарі “Колискова”
Ніжна та гарна колискова!
Щиро дякую! На фото я з дочкою)))