Герої помирають, гордо стоячи,
Піднявши догори своє обличчя.
Вони вмирають, не за себе молячи,
Підставивши нам всім своє підпліччя.
Ми винні їм своє життя нескорене,
Своє майбутнє і життя своїх дітей.
А їх було по таборах заморено,
Серед бандитів і простих людей.
Та ми не знаєм імена героїв,
Забувши чи не знавши їхніх днів.
А ми п’ємо своє життя запоями,
Не знаючи прокляття їхніх днів.
Герої віддали своє життя за нас,
Пробачивши нам забуття історії.
Але пройде ще може якийсь час,
І ми відновим імена в меморії.
Думок на тему “Василю Стусу”
Браво!!!!