Обсипáлося листям додолу
Їх кохання, мов сад восени
Та лишалися віти довкола,
Що зірвалися вниз без вини…
І це гілля все сохло, марніло…
Та деревам було не до них…
Від розлучення дружно п’яніли,
Упивались свободою книг…
Розписали історію суму
І як кожного з них обпекло…
Лиш не чули дитячого сурму,
Як їх листя сльозами гнило…
Та гілляччя чіплялося ґрунту,
Як могло, проросло навесні…
Шелестіло… Живе… І ледь струнко….
Оживало ростками… Сумні…
І не тішили батьківське око:
Бур’яном, наче зайвим, були.
І навіщо такі замороки?
Краще б дітьми тоді зогнили…
Та життя спорядилось інакше,
Дарувало міцні стовбури…
І колишні ростки вже прекрасні…
У розкішні зросли явори.
Та не треба їм мами і тата…
Ні любов не потрібна, ні дім.
І улюблена їхня цитата:
«Не збудуємо щастя з руїн»…
©Ален Ветс
