Для голосування необхідно авторизуватись

Себе любити

Зима на серці й холод,
Хоча пролинув травень,
Думки підступні тоскно,
Гнітять відлунням вражень.

Зітхала біля клена,
Втішали ніжні верби,
Звучала, мабуть, флейта,
Та чулось бились глеки.

Якщо з’явилась інша,
Відтак нема кохання,
Нехай чудова нічка,
Йому дарує щастя.

Себе любити треба,
Навіщо зайвий відчай,
Тому на рингу, певна,
Бої мене не тішать.

Палають зорі ясно,
Вітрець лоскоче личко,
Чомусь уже не страшно,
Назвать байдужість вчинком.

9

Автор публікації

Офлайн 3 дні

Liza Bird

1 823
Коментарі: 798Публікації: 507Реєстрація: 30-12-2020

Золоте перо

Достижение получено 07.04.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 04.04.2021

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 22.01.2021

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

2 коментарі “Себе любити”