Сонце скотилось сльозою по небосхилі…
Видих— на повні груди. На очі—ніч…
…Сині вогники на моїй стелі;
В куточку спить і посопує піч.
На ній— сірий котик, згорнувсь в клубочок;
Он молоко із чашки п’є домовий.
А я— маленька—з чотири рочки—
Ловлю їх поглядом із-під чорних вій.
Мені не спиться, чи, може, сниться,
Як казка тихо повз мене йде…
Сіренький котику, хоча б привидься…
Моїм дитинством… Киць-киць..! Ти де?
12.46 21.02.13