Є професії на світі,
Про які вже знають діти.
А ще є маловідомі
І вони їм незнайомі.
ДЕГУСТАТОР – це мастак,
Різних страв він знає смак.
Їх на якість вивіряє,
Бо різницю відчуває.
Чи гірке, чи надто кисле,
Чи шкідливе, чи корисне,
Чи затвердле, чи м’яке,
Чи готове, чи сире,
Чи солодке, а чи прісне.
А чи смачно діткам їсти?

Думок на тему “Дегустатор.”
о так… це “робота”))))