Сьогодні рано розбудили,
Сказали: – «Сонечко встає,
Вставай і ти, синочку милий,
Бо свято знань на тебе жде»
Костюм новий, сорочка біла,
Краватка висить, як медаль,
В наплічник вклали все потрібне
Не іграшки мої, на жаль.
Лінійку простояв героєм
Із «чемоданом» на спині.
Дізнався, що дванадцять років
У школу йти в робочі дні.
Коли ж додому повернувся
Я здивувався: – «Що таке?
А де накритий стіл святковий?
Чи свято скінчилось уже? “

Думок на тему “Свято знань.”
Наш хлопчику милий. Має бути кличний відмінок. Там треба трохи перефразувати, щоб рядок був граматично правильним і не випад з основного ритму.