Вигнали котика з хати
Бо не дає діткам спати.
Він по кімнатах гасає
М’ячик з дзвіночком катає.
Ось припинивши розмову
Бабця взялась колискову
Внукам маленьким співати
Щоб почали засипати.
Тільки куплет закінчила
Бабцю онука спинила:
– Бабо, як хочеш співати
Краще, як кіт, іди з хати.

Думок на тему “Вигнали котика”
Посміялася від душі – така дитяча безпосередність дуже мила, а сам вірш – справжня гумореска у кращих класичних традиціях. Дякую за гарний настрій!