Рано-вранці в понеділок
Маєм виклик у відділок.
– Клопоту мені піддали,
У авта кермо украли!
– Як? Кермо? Педалі цілі?
– Я їх жму в автомобілі!
– Де знаходитесь?
– Не знаю,
Я ще тільки позіхаю.
Вчора тут була гулянка,
Назва клубу “Касабланка”
Ой! Прошу, мені пробачте,
Що була я необачна.
Виклик свій вже відміняю
Я заснула за роялем!

2 коментарі “Викрадення керма.”
ну буває))))) а що поробиш)) якщо ранок важкий значить вечір вдався)))))))
😂