Це було майже наче кіноролик,
І білий сніг ішов, ішов, ішов…
А я дивлюсь на НЕЇ через столик,
І думаю, ну що ти в ній знайшов?!
Гламурна діва, від DIOR шубиця,
І дороге вино спокійно п’є,
І ця шикарна і черства дівиця
Твоє життя і щастячко твоє?!
І через дим з-під супер-сигарети
Вона бармену кинула купюру.
І буркнула таксисту «Ну, вперед!»
Ну як любити можна цю натуру?!
У мене зайвих доларів немає,
Та якщо чесно, й гривень не багато,
Так і сиджу за столиком одна я,
Давлюсь дешевим «фірменним» салатом.

Думок на тему “Це було майже наче кіноролик…”
Іронічно і…сумно…Буває, що притягує багатство і краса…без душі…