|
Їду зранку на роботу.
Небо сонячне і спів
Пташечок веселих чути.
День погожий із всіх днів.
Хоч сезонна алергія
В мене кожної весни.
Та приятелі: “Здоров будь”
Реагують на “апчхи”.
Я завжди кажу: “Спасибі”,
А сьогодні остовпів,
Бо як рявкнули гуртом всі:
“Чом ти вдома не всидів?!!”
|
Жертви паніки.

Яскравий коментатор
Достижение получено 02.08.2020Титул: Яскравий коментатор