Я маю встигнути тобі усе сказати.
Й подякувати Богу – що ти є.
А все тому, що ти є моя мати,
І тільки ти підтримуєш мене.
Вклоняючись тобі низенько в ноги,
Я дякую, рідненька, за життя!
Життя складне, й складні його дороги,
Проте мене ти зберегла від небуття.
Пробач мене, матусю, за образи,
Що дуже часто я буваю не права.
Пробач, що не дарую часто рози,
Й пробач мене, що часом дуже зла.
Я тим горджуся, що на тебе схожа!
Така ж тендітна й гарна, мов весна!
І це тому, що ти, моя хороша,
Для мене еталон є і краса!
Я вдячна за підтримку й допомогу!
І знаю – не покинеш в складний час!
І важко втримати тобі тривогу,
Коли відстань розлучає нас.
Моя матуся, ти найкраща в світі!
Тебе ціную дуже і кохаю я!
Завжди лишайся в молодому цвіті!
І не згасай, моя єдиная зоря!