За обрій – сонце,
Мов розжарений бурштин.
З-під хмари місяць трусить сизий попіл.
У плетиві незайманих стежин
Не відчуваю навіть власних кроків.
Затишно
Легко…
Одуд в чагарях тепло віщує
І бузки налиті.
А трави потонули в цвіркунах:
“Цить-цить!” – пульсує в сутінках щомиті.
©