Буря ламала деревам руки,
Квилив під зливою сад.
То була ніч для гіркої розлуки:
Шал не повернеш назад.
Хмара вчепилася в нашу стріху,
В ринвах зітхала вода.
Нашу колишню солодку втіху
Сумнівів з’їла орда.
©
Для голосування необхідно авторизуватись
okБуря ламала деревам руки,
Квилив під зливою сад.
То була ніч для гіркої розлуки:
Шал не повернеш назад.
Хмара вчепилася в нашу стріху,
В ринвах зітхала вода.
Нашу колишню солодку втіху
Сумнівів з’їла орда.
©
Думок на тему “Розлука”
найстрашніше це сумніви…. вбивають все