Love
А я тебе любити буду,
Сьогодні, завтра, навесні
У найпрозоріших бажаннях,
У найчарівнішому сні.
А я тебе любити буду,
Навічно, зараз, назавжди
Коли сіяє промінь щастя,
Коли зійдуть з доріг сніги.
Ти знаєш, я любити буду…
В молитвах, погляді, словах.
За обрієм… За небосхилом,
Ми відшукаємо наш шлях.

3 коментарі “А я тебе любити буду”
Поетично, щиро,, барвисто. Стиль такий весняний, дуже прозоро-акварельний, немов це пейзаж фарбами на білому папері. Я це відчуваю як художник. Вразили насамперед яскраві поетичні образи: :
” Коли сіяє промінь щастя,
Коли зійдуть з доріг сніги.”….А також філософсько-містичний висновок, насправді це передчуття. Процитую :
” За обрієм… За небосхилом,
Ми відшукаємо наш шлях”…..
Я вражений
Я розчулена. Ваші коментарі мене спонукають до ще більш глибоких змістів.
Дякую. Вы надихаєте
Легкий вірш про кохання, супер!!!