Терпіння
Все буде добре,
Треба почекати,
Щоби весну почати зустрічати,
Щоби кохати
Від Землі, і, аж до неба…
Іноді, терпіння часу треба…
Все буде добре,
В Бога свої плани
Серед чужих, знайдуться очі ті кохані
Такі жадані
Посмішка заграє
Та в унісон із Сонцем заспіває.
Все буде добре,
Все в житті мінливо.
Та головне, щоб на душі було красиво
Щасливо?
Тереном стежина оповита,
Та головне, щоби душа була відкрита.

2 коментарі “Все буде добре”
Красиво!!!
все буде добре, інакше не може бути, треба в це вірити