Не відкладайте життя “на потім”,
Не чекайте понеділка для змін,
Не топіть себе у роботі,
Не будуйте у серці стін.
Бо колись омріяне “завтра”
Раптом стане “сьогодні” й піде.
Жити “тут і зараз” лиш варто!
День скінчиться, не знайдеш ніде.
Так хвилюємось ми про майбутнє,
Хоч минулим ми завжди живем.
Так чекаєм на щось незабутнє,
А сьогодні – за течією пливем…
Закохайтесь в “сьогодні”, будь ласка!
Насолоджуйтесь ним день за днем!
І собою будьте. Без маски.
Лише так ми життя ПРОЖИВЕМ.
Анна К.
03.01.2018