Страшно буває, коли наодинці…
Страшно буває, коли ти сама,
Ніби й життю ти повинна радіти –
Тільки радості тої чогось все нема.
Світло і сонце – тиха омана,
Серце коханням ватри пала.
Моя маленька, смілива надія
В далеч душі закутки утіка.
У сни ті яскраві, чудово убрані,
Де місця брехні уже більше нема.
Там тільки кохання, надій сподівання
І щирі ласкаві слова.
11.03.2015, Анна Силка
