Для голосування необхідно авторизуватись

“Червонець”

Одного разу в Радомишлі… Про те що на меблевій фабриці сьогодні дають зарплату знало все місто. Жінки з підозрою поглядували на мрійливо замислених чоловіків. Ті в свою чергу вже уявляли як абсолютно випадково, ось тобі хрест,люба, зустрінуть Васю- Петю-Колю , які теж , о диво, отримали зарплату і «сообразять на..» . Кількість уже підставляли в залежності від друзів що були в наявності.

Самі ж жінки на «получку» дивилися більш діловито. Віддати борги, купити дочці нові панчохи, відкласти на омріяну шубу, подорож, ремонт і звичайно ж на книжку.. . Працівниця фабрики Олена чітко знала на що підуть її кров’ю і потом зароблені 120 рублів. Нарешті вона віддасть всю суму брату за частку в батьківській хаті і вони закриють це питання раз і назавжди.. Олена скривилася згадуючи останню, огидну сцену яку влаштував п’яний молодшенький.. Ох, не дарма в дитинстві вона лупцювала його мокрим рушником по спині. Вже тоді Сашко викидував фортелі, а виросло.. « Що виросло, те виросло….» зітхнула Олена і поспішила за гурьбою подруг на прохідну… Ніч була морозна, та настрій у жінок був веселий. Разом, жартуючи, вони пройшли по вулиці Русанівський, потім оминули міське кладовище і рушили в сторону великого базару.. Поступово натовп працівниць розсіювався і до кільця «біля трактора» Олена повертала вже сама…А там її чекав сюрприз… Сюрприз що попахував неприємностями… Трохи далі, ближче до перехрестя з вулицею Шевченка у світлі ліхтаря вона побачила групу молодиків… Чоловік з десять.. Ой і недобрі передчуття викликала у неї ця «пасторальна картинка».. А про зарплату то знає все місто. Олена не була ні дурною, ні наївною. Навряд чи б ці молодики «загоряли» б тут просто так . Швиденько кинувшись до сумки дістала получку, завернула її в хустинку і сховала… Сховала її Олена самим що ні на є жіночим методом.. Пардон, в нижню білизну.. І шукайте хлопці по сумкам та кишеням до кінця віку. Провівши такі маніпуляції обережненько рушила в сторону дому. В той же час, з іншого боку вулиці, делегація Оленених візаві рушила на зустріч їй… Вони оточили її, як згарая голодних вовків. « А що, тітко, доброго несеш?» -глузливо запитав, шкірячись вожак.. « Та нічого, хлопці, в мене нема» – злякано сказала Олена. «Брешеш, стерво» – просипів вожак-« Знаємо що у вас сьогодні зарплата. А ну хлопці, обшукайте!!» Ті кинулися до кишень і сумки, але нічого крім звичайних, жіночих дрібничок не знайшли.. « Думаєш сама розумна?» – виплюнув майже в обличчя «вовчара»-« Бачили ми, куди ти гроші ховала.» І поліз… Боже, сором то який.. Вихопивши те що лежало в нижній білизні хлопці кинувшись в розсипну залишили бідолашну жінку сидіти на снігу .. «Дурна, дурна, дурна» картала себе Олена ковтаючи сльози і повільно повзучи додому.. Адже, як вона побачила зграю в світлі ліхтаря, так і вони могли бачити куди вона сховала гроші, бо також стала під ліхтар, щоб все те переховати.. Тишком зайшла Олена до квартири. Чоловік мирно спав в ліжку. Вирішила не будити. Ще встигне розповісти йому погану новину. Най хоч поспить до ранку спокійно. Понуро потягнулася до ванни привести себе до порядку. Бо до всіх проблем мала ще й критичні дні. Тож треба зробити гігієнічні процедури.

Оленин чоловік злякано підскочив на ліжку від несамовитого регіту що чувся з ванної кімнати. Декілька хвилин пішло щоб прийти до тями і зрозуміти що то його жінка так регоче вночі з ванної. На стукіт, запитання і вмовляння відкрити Олена не відповідала. Регіт поступово переходив в істеричні схлипування.. Переляканий чоловік не знаючи що робити викликав швидку. Медична допомога приїхала на диво швидко. Разом з чоловіком зірвали замок у ванній. Олена сиділа на підлозі ікаючи від сліз і сміху, і тицяла в чоловіка та медиків якимсь клунком загорнутим в хустинку. Фельдшер констатував шок та істерику. Зробили заспокійливий укол.. Через пів години жінка пила на кухні чай зі сбором трав і розказувала медикам та чоловіку свою історію « Я ж з переляку забула що гроші сховала збоку, підчипивши резінкою білизни. Ну а знизу була ота « прокладка». А коли прийшла додому і зрозуміла ЩО вони з тих ..пардон.. трусів забрали. Ви розумієте ?!!!!!! І коли уявила як вони того «ЧЕРВОНЦЯ» на 10 людей будуть ділити…» І Олена знову засміялася. На цей раз її сміх підхопили чоловік і фельдшер швидкої.. А й справді, цікаво, як же вони того «Червонця» змогли поділити?

2

Автор публікації

Офлайн 4 місяці

AnnaMoz

18
Коментарі: 0Публікації: 10Реєстрація: 14-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 14.09.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій