********
Сьогодні мирний у мене світанок,
А в когось ранки у вогні…
У мене гарячий на столі сніданок,
А в когось чай у казанІ…
У мене дощ вмиває землю,
А хтось вмива її слізьми…
Сьогодні всі згадають певно
Тих хлопців,що за нас ляглИ…
Сьогодні в мене добрий ранок,
Хоч і погода просить сонця.
А в когось бій, а в когось рани
І просить Бога за тата доця…
Сьогодні спомин зігріє серце
За тих, що у боЮ й на небі.
І пам’ять ця дощем не стреться,
За них ми молимо молебень…
Анничка Хемій